Proszę chwilę zaczekać, ładuję zdjęcia ...

 

  

  

I Międzynarodowe Targi Turystyczne

  

Sejny, 7-8 października 2011 r.


 

kliknij,
aby powiększyć
 

 

  

  

  

  

Wigierski Park Narodowy uczestniczył w I Międzynarodowych Targach Turystycznych „Expo Sejny 2011” w dniach 7-8.10.2011 r. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Ziemia Sejneńska”.

  

WPN promował walory przyrodnicze i kulturowe parku, zaprezentował ofertę turystyczno-edukacyjną, zagospodarowanie turystyczne. Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej i Muzeum Wigier zapoznali się ponadto z produktami i ofertami turystycznymi 124 innych wystawców z Polski, Litwy, Łotwy, Białorusi, Obwodu Kaliningradzkiego i Ukrainy oraz wymienili swoje doświadczenia oraz spostrzeżenia.

  

Podczas targów zaprezentowali się przede wszystkim organizatorzy turystyki, organizacje, stowarzyszenia i centra turystyczne, hotele, gospodarstwa turystyczne. Podczas imprezy można było wysłuchać interesujących wykładów, spróbować potraw regionalnych z pogranicza, posłuchać muzyki, obejrzeć rękodzieło ludowe, wziąć udział w spływie kajakowym Marychą.

  

Udział w targach był interesującą formą promocji parku, (...a z bielikiem i bobrem sfotografował się chyba każdy, kto odwiedził nasze stoisko).     

     

Tekst: Barbara Perkowska

 

 

Powrót