Odkrywca Parków Narodowych

 

Informujemy, o wydaniu przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska gry multimedialnej „Odkrywca Parków Narodowych”.
 

Grę wydano w ramach Projektu POIS. 02.04.00-00-0001/15 „Promocja Parków Narodowych jako marki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.
 

Opis gry:
Przed Tobą gra ODKRYWCA PARKÓW NARODOWYCH!
 

Podczas rozgrywki odwiedzając poszczególne parki narodowe zgłębisz tajniki o nich. Do dyspozycji masz przewodnik gdzie znajdziesz informacje na temat każdego z parków, a także Atlas – to nieoceniona pomoc dla każdego Odkrywcy. W Atlasie znajdziesz ciekawostki, a także informacje o roślinach i zwierzętach występujących w parkach narodowych.
 

W trakcie wędrówek po parkach czekają Cię interesujące spotkania z osobami związanymi z ochroną przyrody. Każda z nich ma dla Ciebie ciekawe zadanie do wykonania np. nagranie śpiewu ptaków, rozwiązanie zagadki, minigry, questy, odnalezienie ukrytego gatunku na zdjęciu. Dodatkowo poznasz działalność parków narodowych i historię ochrony przyrody w Polsce. Na wytrwałych graczy czeka bonus – podczas Twojej wycieczki w realu do danego parku narodowego masz możliwość wykonania dodatkowych zdjęć w rozszerzonej rzeczywistości AR.
Zostaniesz nagrodzony odznakami i punktami, które możesz wymienić na e-pocztówki i pochwalić się nimi w swoich social mediach!
 

Odkrywaj Parki Narodowe i zdobywaj praktyczną wiedzę!
 

Link do pobrania gry w wersji desktop:
odkrywcaparkownarodowych.pl
 

Link do darmowego pobrania gry w sklepach:
GooglePlay

App Gallery
App Store

 

 


 

 

Powrót

    

Strona główna Wigierskiego Parku Narodowego