Proszę chwilę zaczekać, ładuję stronę ...

 

 

Głosuj na Wigierski Park Narodowy w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej!
 

Wigierski Park Narodowy jest jedyną atrakcją z województwa podlaskiego, która zawalczy o Certyfikat Internautów w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na etapie ogólnopolskim.

Już 23 listopada, na gali podczas Targów TT Warsaw poznamy Najlepsze Produkty Turystyczne 2017. Przedtem jednak odbędzie się głosowanie internautów. Zgodnie z decyzją Kapituły Konkursu, kandydatem do Certyfikatu Internautów z województwa podlaskiego będzie produkt "Wigierski Park Narodowy przyjazny turystom aktywnym".

Głosować można na stronie: https://www.polska.travel/pl/certyfikat-internautow2017  wybierając z listy swojego kandydata i klikając przycisk "Zagłosuj na produkt". Głosowanie trwa od 6 do 20 listopada.

Oprócz udziału w głosowaniu internetowym, Wigierski Park Narodowy zakwalifikował się do rywalizacji o Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego Polskiej Organizacji Turystycznej, która już od 15 lat wyłania najbardziej atrakcyjne miejsca i wydarzenia w Polsce. Nagrodą główną w Konkursie dla produktu turystycznego, który został wyróżniony „Złotym Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej”, będzie kampania promocyjna o wartości nie mniejszej niż 100 000 PLN.
Zwycięzców Konkursu na Certyfikat POT oraz Certyfikatu Internautów poznamy 23 listopada 2017 r.

 

Powrót

    

Strona główna Wigierskiego Parku Narodowego