Jednostki organizacyjne
Wigierskiego Parku Narodowego
    

  • jednostki organizacyjne podległe bezpośrednio dyrektorowi parku

Zespół ds. finansowo-księgowych:
główny księgowy: Marta Kopiczko, tel. 87 563 25 47
starszy księgowy Halina Cichocka, tel. 87 563 25 546
starszy referent ds. administracyjnych Małgorzata Kowalewska, tel. 87 563 25 546
starszy księgowy Beata Koncewicz, tel. 87 563 25 548

  

Samodzielne stanowisko ds. kadrowych:
specjalista ds. kadr i płac Alicja Sobota, tel. 87 563 25 53

  

Posterunek Straży Parku:
tel. 607 559 004
komendant straży: Karol Korsakowski, tel. 87 563 25 67, 607 559 003
starszy strażnik Straży Parku Paweł Gwiazdowski
strażnik Straży Parku Piotr Gwaj
strażnik Straży Parku Romuald Sznejder

   

  • jednostki organizacyjne podległe bezpośrednio z-cy dyrektora ds. ekosystemów wodnych, nauki i edukacji

Pracownia Naukowo-Edukacyjna:
kierownik pracowni: Lech Krzysztofiak, tel. 87 563 25 61
adiunkt Anna Krzysztofiak, tel. 87 563 25 61
asystent Maciej Romański, tel. 87 563 25 78
starszy specjalista ds. ochrony przyrody Aleksandra Mackiewicz, tel. 87 563 25 60
starszy laborant Mariusz Szczęsny, tel. 87 563 25 60
referent ds. ochrony przyrody Mateusz Danilczyk, tel. 87 563 25 78
         

   

Dział Edukacji:
tel. 510 992 696
kierownik działu: Joanna Adamczewska, tel. 87 563 25 45
starszy specjalista ds. edukacji Elżbieta Perkowska, tel. 87 563 25 54
starszy specjalista ds. edukacji Katarzyna Łukowska, tel. 87 563 25 54
starszy specjalista ds. edukacji Wojciech Misiukiewicz, tel. 87 563 25 63
starszy specjalista ds. edukacji Joanna Górecka

Zespół Muzeum Wigier

tel. 87 563 01 52
p.o. kierownika ośrodka edukacyjno - muzealnego: Maciej Ambrosiewicz, tel. 510 992 695
starszy specjalista ds. ochrony przyrody Małgorzata Karaś
starszy specjalista ds. edukacji Jacek Adamczewski
starszy specjalista ds. edukacji Wiesława Malinowska
specjalista ds. edukacji Marta Dobreńczyk-Maślak
specjalista ds. edukacji Małgorzata Januszewicz
rob. gosp. Antoni Hołubowicz

   

Wodny Obręb Ochronny:
konserwator obwodu: Michał Osewski, tel. 87 563 25 65, 510 992 677
starszy strażnik Krzysztof Bulkowski, tel. 510 992 697
rybak jeziorowy Wiesław Szuszko
rybak jeziorowy Michał Warakomski
rybak hodowca Janusz Wasilewski
rybak hodowca Antoni Opanowski
rybak hodowca Bożena Wasilewska     

  • jednostki organizacyjne podległe bezpośrednio z-cy dyrektora ds. ekosystemów lądowych

Dział Ochrony Przyrody:
tel. 510 992 671
kierownik działu: Piotr Pieczyński, tel. 87 563 25 56
starszy specjalista ds. ochrony przyrody Janina Kamińska, tel. 87 563 25 57
referent techniczny Dorota Zaborowska, tel. 87 563 25 57
starszy specjalista ds. ochrony przyrody Wojciech Kamiński, tel. 87 563 25 50
specjalista ds. ochrony przyrody Łukasz Skiendziul, tel. 87 563 25 50
specjalista - informatyk Maciej Łapiński, tel. 87 563 25 52
Zespół udostępniania parku:
tel. 87 563 25 62, 87 563 25 77
kierownik zespołu: Barbara Perkowska, tel. 510 992 672
starszy specjalista ds. udostępniania parku Adam Januszewicz
specjalista ds. udostępniania parku Krzysztof Steczkowski
referent techniczny Paulina Pajer-Giełażys
referent techniczny Elżbieta Ignatowicz

   

Obręb Ochronny Wigry:
nadleśniczy: Zbigniew Bielawski, tel. 510 992 694
Obwód Ochronny Krzywe
   leśniczy: Józef Koncewicz, tel. 510 992 673
   podleśniczy Mieczysław Kolenkiewicz, tel. 510 992 674
Obwód Ochronny Leszczewek
   leśniczy: Piotr Rogala, tel. 510 992 678
   podleśniczy Wojciech Wąsowicz, tel. 510 992 679
Obwód Ochronny Lipniak
   leśniczy: Marek Juszkiewicz, tel. 510 992 676
   podleśniczy Paweł Polakowski, tel. 510 992 675
Obwód Ochronny Gawarzec
   leśniczy: Zbigniew Terlecki, tel. 510 992 680
   podleśniczy Waldemar Aleksandrowicz, tel. 510 992 681
Obwód Ochronny Słupie
   leśniczy: Marek Jeromin, tel. 510 992 682
   podleśniczy Andrzej Butkiewicz, tel. 510 992 683

   

Obręb Ochronny Maćkowa Ruda:

nadleśniczy: Jacek Łoziński, tel. 609 568 434
Obwód Ochronny Mikołajewo
   leśniczy: Tomasz Huszcza, tel. 510 992 691
   podleśniczy Radosław Kisłowski, tel. 510 992 692
Obwód Ochronny Powały
   leśniczy: Andrzej Gwaj, tel. 510 992 684
   podleśniczy Jan Myszkowski, tel. 510 992 685
Obwód Ochronny Krusznik
   leśniczy: Leszek Świacki, tel. 510 992 686
   podleśniczy Joanna Bednarek, 510 992 687
Obwód Ochronny Lipowe
   leśniczy: Jerzy Bednarek, tel. 601 580 987
   podleśniczy Łukasz Niedźwiecki, tel. 605 676 780
   starszy strażnik Marek Barszczewski, tel. 510 992 690
Obwód Ochronny Wysoki Most
   leśniczy: Zdzisław Zaborowski, tel. 510 992 688
   podleśniczy Sławomir Kołodziejski, tel. 510 992 689

   

Dział Administracyjno-Gospodarczy:
kierownik działu: Stefan Mackiewicz, tel. 87 563 25 64, 695 075 165
starszy inspektor ds. remontowo-budowlanych Marek Wrona, tel. 87 563 25 55, 601 917 567
sekretarka Danuta Makowska, tel. 87 563 25 40, 510 992 670
rob. gosp. Andrzej Daniłowicz
operator ciągnika Sławomir Chiliński
konserwator Andrzej Maliszewski
konserwator Krzysztof Kuczkowski
sprzątaczka Dorota Wąsowicz
sprzątaczka Barbara Budrowska

   

.   

Metryczka informacji:
Wytworzyła:  Maciej Kamiński 
Wprowadził:  Maciej Kamiński 
Data wytworzenia:  04.07.2003 r. 
Data udostępnienia:  04.07.2003 r. 
Ostatnia modyfikacja:  26.10.2015 r., 10:36